Location : Home > C > C320C152J1G5CA
C320C152J1G5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C320C152J1G5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C320C152J1G5CA SMD 36210 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C320C152J1G5CA CAP CER 1500PF 100V 5 RADIAL 1223200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C320C152J1G5CA CAP CER 1500PF 100V 5 RADIAL 575200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C320C152J1G5CA CAP CER 1500PF 100V 5 RADIAL 685200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C320C152J1G5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1500pF 100 Volts 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com