Location : Home > C > C320C102K2R5CA
C320C102K2R5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C320C102K2R5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C320C102K2R5CA SMD 36270 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C320C102K2R5CA CAP CER 1000PF 200V 10 RADIAL 1444300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C320C102K2R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 200 Volts 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com