Location : Home > C > C317C682M1U5CA
C317C682M1U5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C317C682M1U5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C317C682M1U5CA CAP CER 6800PF 100V 20 RADIAL 725800 Kemet 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C317C682M1U5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C317C682M1U5CA CAP CER 6800PF 100V 20 RADIAL 1434100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C317C682M1U5CA CAP CER 6800PF 100V 20 RADIAL 786100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C317C682M1U5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com