Location : Home > C > C317C331J2G5CA
C317C331J2G5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C317C331J2G5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C317C331J2G5CA SMD 35920 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C317C331J2G5CA CAP CER 330PF 200V 5 RADIAL 1225800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C317C331J2G5CA CAP CER 330PF 200V 5 RADIAL 577800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C317C331J2G5CA CAP CER 330PF 200V 5 RADIAL 687800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C317C331J2G5CA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C317C331J2G5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 330pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com