Location : Home > C > C317C222K2R5TA
C317C222K2R5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C317C222K2R5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C317C222K2R5TA CAP CER 2200PF 200V 10 RADIAL 799600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C317C222K2R5TA RoHS Compliant 39805 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C317C222K2R5TA CAP CER 2200PF 200V 10 RADIAL 1454800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C317C222K2R5TA SMD 36140 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C317C222K2R5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 2200pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com