Location : Home > C > C317C152M1U5CA
C317C152M1U5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C317C152M1U5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C317C152M1U5CA CAP CER 1500PF 100V 20 RADIAL 896500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C317C152M1U5CA CAP CER 1500PF 100V 20 RADIAL 1434500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C317C152M1U5CA CAP CER 1500PF 100V 20 RADIAL 1434500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C317C152M1U5CA CAP CER 1500PF 100V 20 RADIAL 896500 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C317C152M1U5CA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C317C152M1U5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com