Location : Home > C > C315C331J2G5CA
C315C331J2G5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C315C331J2G5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C315C331J2G5CA SMD 36650 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C315C331J2G5CA standard package with RoHS 45540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C315C331J2G5CA CAP CER 330PF 200V 5 RADIAL 1227600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C315C331J2G5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 330pF 200 Volts 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com