Location : Home > C > C300K4R0
C300K4R0
Share on FacebookShare on Facebook
C300K4R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C300K4R0 RoHS Compliant 39695 Original 17/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
C300K4R0 Wirewound Resistors - Chassis Mount 300watt 4ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C300K4R0 RoHS Compliant 39695 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
C300K4R0 Wirewound Resistors - Chassis Mount 300watt 4ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
76002021 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade Input