Location : Home > C > C2T1931F10LG1
C2T1931F10LG1
Share on FacebookShare on Facebook
C2T1931F10LG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PJFPUWM1412 Boxes, Enclosures, Racks Box Accessories FLANGE FOR PJU 14X12 2/PKG
PJFPUWM1412 ELECTRONIC 27251 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PJFPUWM1412 ELECTRONIC 27251 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PJFPUWM1412 NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
415-0084-300 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE UMC PLUG-PLUG .81 LP 300MM
415-0084-300 Electronics 27151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
415-0084-300 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PT-2207 Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 10V 22MM RADIAL
PT-2207 Soberton Inc 8000 2012+ BUZZER 4.0KHZ 1-30V 85DB PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SC250D Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT