Location : Home > C > C2518A.18.10
C2518A.18.10
Share on FacebookShare on Facebook
C2518A.18.10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PJSP1816 Boxes, Enclosures, Racks Box Components PANEL SWING 17.25X15.38"
PJSP1816 ELECTRONIC 27621 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PJSP1816 ELECTRONIC 27621 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PJSP1816 STOCK 46670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1455Q2202 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM BLACK/NAT 8.66"LX4.92"W
1455Q2202 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1455Q2202 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1455Q2202 38704 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1455Q2202 STOCK 43100 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SH564P4P144 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies SHLD MINIMIZER DOUBLE-ENDED STRT
SH564P4P144 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SH564P4P144 NEW 90750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1620424 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies K-7E - OE/2 0-D03/M23 FK
1620424 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
43-11649 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CONN FEMALE M12
MDM-37PH042L-A174 Cable Assemblies D-Sub Cables MICRO 37C P 120" YEL JACKS NI
MDM-37PH042L-A174 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDM-37PH042L-A174 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-002.2-171P Cable Assemblies Flat Flex Cables (FFC, FPC) CABLE 14POS .100 JUMPER 2.2 INCH
14-002.2-171P IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0210490324 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .051M 26POS
0982660802 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CBL 10POS 0.5MM JMPR TYPE D 8"
25001-0306 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE 3POS .100 JUMPER 6 INCHES
25001-0306 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
25001-0306 MOLEX4 10000 16+ 2.54mm(.100)PitchBoard-to-Board Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com