Location : Home > C > C2225C824J5RACTU
C2225C824J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C824J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C824J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.82uF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2225C824J5RACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C2225C824J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.82uF X7R 5 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C2225C824J5RACTU standard package with RoHS 46110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C2225C824J5RACTU RoHS Compliant 40295 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C2225C824J5RACTU CAP CER 0.82UF 50V 5 X7R 2225 694700 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited