Location : Home > C > C2225C684K1RACTU
C2225C684K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C684K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C684K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.68uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2225C684K1RACTU standard package with RoHS 45620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C2225C684K1RACTU CAP CER 0.68UF 100V 10 X7R 2225 1230300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com