Location : Home > C > C2225C563MDRACTU
C2225C563MDRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C563MDRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C563MDRACTU standard package with RoHS 45330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C2225C563MDRACTU RoHS Compliant 39515 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C2225C563MDRACTU CAP CER 0.056UF 1KV 20 X7R 2225 689600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C2225C563MDRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 0.056uF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd