Location : Home > C > C2225C105M5UACTU
C2225C105M5UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C105M5UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C105M5UACTU CAP CER 1UF 50V 20 Z5U 2225 805000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2225C105M5UACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C2225C105M5UACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C2225C105M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1uF Z5U 20 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com