Location : Home > C > C2225C105JARACTU
C2225C105JARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C105JARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C105JARACTU CAP CER 1UF 250V 5 X7R 2225 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C2225C105JARACTU CAP CER 1UF 250V 5 X7R 2225 1419500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C2225C105JARACTU CAP CER 1UF 250V 5 X7R 2225 688000 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C2225C105JARACTU CAP CER 1UF 250V 5 X7R 2225 793200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2225C105JARACTU CAP CER 1UF 250V 5 X7R 2225 688000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2225C105JARACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-D-100 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Blue 0.100" (2.54mm) 100' (30.5m)