Location : Home > C > C2225C105J1RACTU
C2225C105J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C105J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C105J1RACTU RoHS Compliant 37636 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C2225C105J1RACTU CAP CER 1UF 100V 5 X7R 2225 686900 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C2225C105J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1uF X7R 5 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C2225C105J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1uF X7R 5 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd