Location : Home > C > C2225C102JZGACTU
C2225C102JZGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C102JZGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C102JZGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 0.001uF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2225C102JZGACTU CAP CER 1000PF 2.5KV 5 NP0 2225 890000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2225C102JZGACTU CAP CER 1000PF 2.5KV 5 NP0 2225 784800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2225C102JZGACTU CAP CER 1000PF 2.5KV 5 NP0 2225 735800 Kemet 2014+ Pb Free,RFQ Now Ameyic Electronics Limited
C2225C102JZGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 0.001uF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd