Location : Home > C > C2225C102JBGACTU
C2225C102JBGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2225C102JBGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2225C102JBGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 1000pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2225C102JBGACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C2225C102JBGACTU CAP CER 1000PF 630V 5 NP0 2225 890700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2225C102JBGACTU CAP CER 1000PF 630V 5 NP0 2225 785500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2225C102JBGACTU CAP CER 1000PF 630V 5 NP0 2225 735800 Kemet 2014+ Pb Free,RFQ Now Ameyic Electronics Limited
C2225C102JBGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 1000pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C2225C102JBGACTU CAP CER 1000PF 630V 5 NP0 2225 1515700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com