Location : Home > C > C2220X226K3RACTU
C2220X226K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220X226K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220X226K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 22uF 10 X7R Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C2220X226K3RACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C2220X226K3RACTU CAP CER 22UF 25V 10 X7R 2220 1517000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C2220X226K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 22uF 10 X7R Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com