Location : Home > C > C2220X104K2RAC7800
C2220X104K2RAC7800
Share on FacebookShare on Facebook
C2220X104K2RAC7800 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220X104K2RAC7800 CAP CER 0.1UF 200V 10 X7R 2220 16000 Kemet N/A N/A Hongkong Inductors Limited
C2220X104K2RAC7800 N/A 68000 Kemet N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWT-13 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR SOLDER SLEEVE
CWT-13 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWT-13 NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CWT-13 S/N 10000 2013+ electronics components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
RS80E821MDN1PX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
RS80E821MDN1PX IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS80E821MDN1PX NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS80E821MDN1PX NICHICON 959500 15+ DIP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
870055875004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 39UF 20% 63V T/H