Location : Home > C > C2220C333J5GACTU
C2220C333J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C333J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C333J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.033uF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2220C333J5GACTU CAP CER 0.033UF 50V 5 NP0 2220 803200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2220C333J5GACTU CAP CER 0.033UF 50V 5 NP0 2220 698000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C2220C333J5GACTU CAP CER 0.033UF 50V 5 NP0 2220 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C2220C333J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.033uF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd