Location : Home > C > C2220C274J5GACTU
C2220C274J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C274J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C274J5GACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C2220C274J5GACTU CAP CER 0.27UF 50V 5 NP0 2220 894600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C2220C274J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.27uF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C2220C274J5GACTU CAP CER 0.27UF 50V 5 NP0 2220 894600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C2220C274J5GACTU CAP CER 0.27UF 50V 5 NP0 2220 789400 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited