Location : Home > C > C2220C273J5GACTU
C2220C273J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C273J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C273J5GACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C2220C273J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 27000pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2220C273J5GACTU CAP CER 0.027UF 50V 5 NP0 2220 1230900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com