Location : Home > C > C2220C183J1GACTU
C2220C183J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C183J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C183J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 18000pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2220C183J1GACTU CAP CER 0.018UF 100V 5 NP0 2220 1230000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com