Location : Home > C > C2220C102JBGACTU
C2220C102JBGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C102JBGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C102JBGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 1000pF 5 C0G Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2220C102JBGACTU IN STOCK 25565 15+ new & original InMeiLe Technology
C2220C102JBGACTU IN STOCK 25565 15+ new & original WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
C2220C102JBGACTU IN STOCK 35565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
C2220C102JBGACTU CAP CER 1000PF 630V 5 NP0 2220 893700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.