Location : Home > C > C2015A.21.19
C2015A.21.19
Share on FacebookShare on Facebook
C2015A.21.19 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2015A.21.19 SMD 36750 KEMET 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EN4SD20128GY Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX STEEL GRAY 20"L X 12"W
EN4SD20128GY Electronics 24979 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EN4SD20128GY Electronics 24979 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
EN4SD20128GY STOCK 46250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FEWM6 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX STEEL BLACK 1.5"L X 6.5"W
FEWM6 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FEWM6 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
743-50010-00050 Cable Assemblies Between Series Adapter Cables MINI DP MALE TO HDMI FEMALE 0.5M
U.FL-2LP(V)-04N1-A-(240) Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE ASSEM UFL-UFL 1000MM 0.81
U.FL-2LP(V)-04N1-A-(240) NEW 88710 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M7OXK-5010R 3M (VA) 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
M7OXK-5010R IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M7OXK-5010R NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M83513/03-E04N Cable Assemblies D-Sub Cables MICRO 31C P /11 10CR 36" NI
M83513/03-E04N IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M83513/03-E04N NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1905362-8 Cable Assemblies Fiber Optic Cables FO C/A LC YEL LC 50/125 YEL
1-1905362-8 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1907894-2 Cable Assemblies Fiber Optic Cables FO C/A MTRJ GRN SC 62.5 GRN
0150200813 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX .5MM 13POS .51M
0152660890 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables PREMOFLEX LGT203 TYPE D 19POS
0982670910 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables 1MM JMPR LGT 178 TYPE D 21POS