Location : Home > C > C2012X7R2A473M125AA
C2012X7R2A473M125AA
Share on FacebookShare on Facebook
C2012X7R2A473M125AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2012X7R2A473M125AA CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805 115000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
C2012X7R2A473M125AA N/A 68000 TDK N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD