Location : Home > C > C2012X7R1H222K
C2012X7R1H222K
Share on FacebookShare on Facebook
C2012X7R1H222K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2012X7R1H222K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2200pF 50volts X7R 1 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2012X7R1H222K CAP CER 2200PF 50V 10 X7R 0805 588300 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.