Location : Home > C > C2012X7R1A105M
C2012X7R1A105M
Share on FacebookShare on Facebook
C2012X7R1A105M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2012X7R1A105M Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.0uF 10volts X7R 20 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C2012X7R1A105M RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C2012X7R1A105M CAP CER 1UF 10V 20 X7R 0805 592000 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.