Location : Home > C > C2012X6S1A475M085AB
C2012X6S1A475M085AB
Share on FacebookShare on Facebook
C2012X6S1A475M085AB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2012X6S1A475M085AB CAP CER 4.7UF 10V 20 X6S 0805 113000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
C2012X6S1A475M085AB N/A 68000 TDK N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRPW-JBD2 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories DUAL GANG JUNC BOX 2.77"