Location : Home > C > C2012X6S0G156M085AC
C2012X6S0G156M085AC
Share on FacebookShare on Facebook
C2012X6S0G156M085AC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2012X6S0G156M085AC CAP CER 15UF 4V 20 X6S 0805 120000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
C2012X6S0G156M085AC N/A 68000 TDK N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-9036-22CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD