Location : Home > C > C2012CH2W102K060AA
C2012CH2W102K060AA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PLF1A561MDO1TD Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
PLF1A561MDO1TD IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PLF1A561MDO1TD NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
URU2D470MHD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
URU2D470MHD Nichicon 1325200 2015+ CAP ALUM 47UF 20 200V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
URU2D470MHD Nichicon 682000 1532+ CAP ALUM 47UF 20 200V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
URU2D470MHD Nichicon 787200 NEW RoHS CAP ALUM 47UF 20 200V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
100USC8200MEFC35X60 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP
100USC8200MEFC35X60 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
100USC8200MEFC35X60 Rubycon 1540000 2015+ CAP ALUM 8200UF 20 100V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
100USC8200MEFC35X60 Rubycon 97710 2015+ CAP ALUM 8200UF 20 100V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
100USC8200MEFC35X60 Rubycon 97710 2015+ CAP ALUM 8200UF 20 100V SNAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B43305B2477M87 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
B43305B2477M87 EPCOS 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
B43305B2477M87 EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 470UF 200V EKT Electronics Co., Ltd
B43305B2477M87 EPCOS (TDK) 781000 1532+ CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP Alphatek Technology Limited
B43305B2477M87 EPCOS (TDK) 886200 NEW RoHS CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP FindCores Electronics Inc.
ESMH350VSN103MA25S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
ESMH350VSN103MA25S NIPPON 500000 2013+ DIP World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
B43601A2567M80 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
B43601A2567M80 EPCOS (TDK) 1227800 2015+ CAP ALUM 560UF 20 200V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43601A2567M80 EPCOS (TDK) 88810 2015+ CAP ALUM 560UF 20 200V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43601A2567M80 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
80ZLH330MEFCG412.5X25 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
80ZLH330MEFCG412.5X25 Rubycon 1335100 2015+ CAP ALUM 330UF 20 80V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
80ZLH330MEFCG412.5X25 Rubycon 582600 1532+ CAP ALUM 330UF 20 80V RADIAL Alphatek Technology Limited
80ZLH330MEFCG412.5X25 Rubycon 687800 NEW RoHS CAP ALUM 330UF 20 80V RADIAL FindCores Electronics Inc.
80ZLH330MEFCG412.5X25 Rubycon 98590 2015+ CAP ALUM 330UF 20 80V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
URY1H331MHD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
URY1H331MHD Nichicon 601200 1532+ CAP ALUM 330UF 20 50V RADIAL Alphatek Technology Limited
URY1H331MHD Nichicon 706400 NEW RoHS CAP ALUM 330UF 20 50V RADIAL FindCores Electronics Inc.
URY1H331MHD Nichicon 77990 2015+ CAP ALUM 330UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43456A9228M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
B43456A9228M 38486 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B43456A9228M STOCK 46550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
UVR2F221MRD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 315V RADIAL
UVR2F221MRD6 ELECTRONIC 27299 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UVR2F221MRD6 Nichicon 501500 1532+ CAP ALUM 220UF 20 315V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVR2F221MRD6 STOCK 46280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1608NP01H470J080AA Capacitors Ceramic Capacitors 47pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 150¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
C1608NP01H470J080AA TDK 97570 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C1608NP01H470J080AA TDK Corporation 113000 N/A CAP CER 47PF 50V 5 NP0 0603 Hongkong Inductors Limited
FD-12AU Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À10% 10000V (10kV) Y5P (B) Ceramic Capacitor -30¡ãC ~ 85¡ãC Requires Holder Disk, Metal Fitting - Threaded 1.496" Dia x 1.063" L (38.00mm x 27.00mm)
FD-12AU IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FD-12AU STOCK 43130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FD-12AU TDK Corporation 1246500 15+ CAP CER 1000PF 15KV 10 CHASSIS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com