Location : Home > C > C1825C821JZGACTU
C1825C821JZGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C821JZGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C821JZGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 820pF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1825C821JZGACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C1825C821JZGACTU CAP CER 820PF 2.5KV 5 NP0 1825 509300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.