Location : Home > C > C1825C821GZGACTU
C1825C821GZGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C821GZGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C821GZGACTU RoHS Compliant 38096 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C1825C821GZGACTU CAP CER 820PF 2.5KV 2 NP0 1825 685200 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
60-4-10 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Blue 0.110" (2.79mm) 10' (3.048m)