Location : Home > C > C1825C681JZGACTU
C1825C681JZGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C681JZGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C681JZGACTU RoHS Compliant 38436 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C1825C681JZGACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C1825C681JZGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 680pF 5 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1825C681JZGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 680pF 5 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1825C681JZGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 680pF 5 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1825C681JZGACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WI-F Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick 1.50" (38.10mm)