Location : Home > C > C1825C472JBGACTU
C1825C472JBGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C472JBGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C472JBGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 4700pF 5 C0G Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1825C472JBGACTU CAP CER 4700PF 630V 5 NP0 1825 678300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1825C472JBGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 4700pF 5 C0G Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1825C472JBGACTU CAP CER 4700PF 630V 5 NP0 1825 66486 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor