Location : Home > C > C1825C334Z5UACTU
C1825C334Z5UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C334Z5UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C334Z5UACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1825C334Z5UACTU CAP CER 0.33UF 50V Z5U 1825 1540300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1825C334Z5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.33uF Z5U -20+80 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1825C334Z5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.33uF Z5U -20+80 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd