Location : Home > C > C1825C273G5GACTU
C1825C273G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C273G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C273G5GACTU CAP CER 0.027UF 50V 2 NP0 1825 798200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1825C273G5GACTU CAP CER 0.027UF 50V 2 NP0 1825 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1825C273G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 27000pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1825C273G5GACTU CAP CER 0.027UF 50V 2 NP0 1825 903400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.