Location : Home > C > C1825C184K5RACTU
C1825C184K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C184K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C184K5RACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1825C184K5RACTU CAP CER 0.18UF 50V 10 X7R 1825 1315100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1825C184K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.18uF X7R 10 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com