Location : Home > C > C1825C125M5UACTU
C1825C125M5UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C125M5UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C125M5UACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1825C125M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.2uF Z5U 20 Lear 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1825C125M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.2uF Z5U 20 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1825C125M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.2uF Z5U 20 Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1825C125M5UACTU CAP CER 1.2UF 50V 20 Z5U 1825 778700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.