Location : Home > C > C1825C105KARACTU
C1825C105KARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C105KARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C105KARACTU CAP CER 1UF 250V 10 X7R 1825 692100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1825C105KARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1uF X7R 10 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1825C105KARACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C1825C105KARACTU CAP CER 1UF 250V 10 X7R 1825 692100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.