Location : Home > C > C1825C103F1GACTU
C1825C103F1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C103F1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C103F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1825C103F1GACTU CAP CER 10000PF 100V 1 NP0 1825 894300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1825C103F1GACTU CAP CER 10000PF 100V 1 NP0 1825 789100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1825C103F1GACTU CAP CER 10000PF 100V 1 NP0 1825 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1825C103F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd