Location : Home > C > C1812X102J5GACTU
C1812X102J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812X102J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812X102J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1812X102J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1812X102J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1812X102J5GACTU CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 1812 602500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812X102J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C1812X102J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com