Location : Home > C > C1812H224J5GACTU
C1812H224J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812H224J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812H224J5GACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812H224J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.22uF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1812H224J5GACTU CAP CER 0.22UF 50V 5 NP0 1812 39712 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor