Location : Home > C > C1812C682F5GACTU
C1812C682F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C682F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C682F5GACTU CAP CER 6800PF 50V 1 NP0 1812 904400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1812C682F5GACTU CAP CER 6800PF 50V 1 NP0 1812 799200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C682F5GACTU CAP CER 6800PF 50V 1 NP0 1812 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1812C682F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 6800pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd