Location : Home > C > C1812C563K1RACTU
C1812C563K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C563K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C563K1RACTU CAP CER 0.056UF 100V X7R 1812 900500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C563K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 56000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1812C563K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 56000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd