Location : Home > C > C1812C563J1RACTU
C1812C563J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C563J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C563J1RACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812C563J1RACTU standard package with RoHS 45880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1812C563J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 56000pF X7R 5 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1812C563J1RACTU RoHS Compliant 38176 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VJ0402D1R6BLXAP Capacitors Ceramic Capacitors 1.6pF ¡À0.1pF 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
VJ0402D1R6BLXAP IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0402D1R6BLXAP NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1210SC222MAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À20% 1500V (1.5kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
1210SC222MAT1A AVX 1440900 15+ CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1210 Unitronix Electronics Limited
1210SC222MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 2200PF 20 1500V X7R Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0623005905 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories TERMINATION BLADE - 4 CKT
7107MDZQE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
7107MDZQE S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
SS-01D Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V