Location : Home > C > C1812C562K2GACTU
C1812C562K2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C562K2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C562K2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 5600pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1812C562K2GACTU standard package with RoHS 45340 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1812C562K2GACTU CAP CER 5600PF 200V 10 NP0 1812 1224500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com