Location : Home > C > C1812C473G5GACTU
C1812C473G5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C473G5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C473G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.047uF 2 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C1812C473G5GACTU CAP CER 0.047UF 50V 2 NP0 1812 698500 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1812C473G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.047uF 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1812C473G5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.047uF 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com