Location : Home > C > C1812C472G2GACTU
C1812C472G2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C472G2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C472G2GACTU CAP CER 4700PF 200V 2 NP0 1812 914900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1812C472G2GACTU CAP CER 4700PF 200V 2 NP0 1812 809700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C472G2GACTU CAP CER 4700PF 200V 2 NP0 1812 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1812C472G2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 4700pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com